Sie 24
Sobota

Z ostatniej chwili

To co miało miejsce w rafineriach Pipeline to był ewidentny powrót do lat świetności {HuSaRsKiCh} jazda nasza po prostu przetoczyła się po przeciwniku zcierając jego szeregi w pył. I gdy tylko pył opadł na pobojowisku zostały ciała nieprzyjaciela i słychać było jedynie jęk i skowyt po poległych. Honor dla nich za dzielną postawę. Wynik 9:3 dla {HuSaRiI}
Welcome to the Frontpage
Squad PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19 Styczeń 2009 11:30
Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Nasze szeregi opuścił Juve ale na jego miejsce w skład grupy uderzeniowej dołączył Vico, równie zadziorny i nieobliczalny. Życzymy Ci powodzeni, dobrego skila i tego, abyś pozostał z nami jak najdłużej.
 
Awans PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19 Styczeń 2009 11:25

Mam przyjemność poinformować, że za swoje oddanie sprawie, walkę do ostatniego i pełne poświęcenie w temacie działalności naszego klanu, nasz kolega Obcy został mianowany na V-CL. W związku z tym proszę pozostałych klanowiczy o bezdyskusyjne wypełnianie poleceń. Obcy wielkie HooaH dla Ciebie za postawę i mam nadzieję, że dzięki Twojemu zapałowi i zaangażowaniu nawrócisz na dobrą drogę wielu zabłąkanych graczy. Panowie nic tylko się uczyć, mam cichą nadzieję, że Obcy będzie dla Was przykładem.

 
Squad część 2 PDF Drukuj Email
Czwartek, 04 Grudzień 2008 11:27
Mam przyjemność poinformować, że Garnd i Juve pomyślnie przeszli okres szkolenia i zostali przyjęci jako pełnoprawni członkowie do naszego klanu. To pierwsza pomyślna wiadomość, druga to przyjęcie na rekrutów dwóch nowych graczy Kosy i Malibu. Nowym klanowiczom życzymy przede wszystkim cierpliwości i wytrwałości a rekrutom dobrego skila. Trzecia wiadomość jest niestety nie pomyślna. Nasze szeregi opuścił Majestic (KIA)
 
Squad...:) PDF Drukuj Email
Czwartek, 27 Listopad 2008 11:33
Podczas ostatniego zadania, które miało na celu odbicie dwóch zakładników z rąk wroga straty jakie ponieśliśmy z winy złego wsparcia logistycznego są  potężne. Dowódca grupy ratunkowej Zelu i Jac jego zastępca przydzieleni do tej misji na dłuższy okres są wyłączeni z dalszych działań. Wiemy jedynie tylko tyle, że wpadli w zasadzkę. Jac został postrzelony w mózg a Zelu wdepnął na minę przeciwpiechotną i urwało mu jaja :). Szczęście w nieszczęściu zakładnicy korzystając z zamieszania wydostali się sami i powrócili do bazy. Przeszli standartowe badania i dołączyli do naszych szeregów jako rekruci. Juve i Grand witam Was i życzymy powodzenia. Zelu I Jac życzymy szybkiego powrotu ( do zdrowia) Laughing
 
W pigułce... PDF Drukuj Email
Czwartek, 27 Listopad 2008 09:23
W związku z faktem, że naszego pisarza postrzelili na froncie w prawą dłoń przejąłem jego funkcje. W skrócie podam kilka informacji na temat naszych poczynań. Rozegraliśmy kilka sparingów i dwa mecze w Lidze ESL. Pierwszy z Klanem GROM zakończył się wynikiem 8:4 dla wroga i drugi w eksperymentalnym składzie z klanem POS również przegrany 7:5. Jeden mecz zaliczony mamy jako wygrany, ale tylko z powodu tego, że klan No cLan No PlaYers nie stawił się. W nowej lidze Operations 4on4 Ladder ponieśliśmy porażkę z klanem Falanga 10:2. Nowy klan dowodzi nim nasz były gracz Evilon, który jak widac dużo się nauczył i od razu na scenie AA ze swoją świtą pod innym sztandarem wali z grubej rury. Pozostaje nam pogratulować op4-om a samym sobie życzyć więcej determinacji.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2
No images