Paź 18
Piątek

Z ostatniej chwili

To co miało miejsce w rafineriach Pipeline to był ewidentny powrót do lat świetności {HuSaRsKiCh} jazda nasza po prostu przetoczyła się po przeciwniku zcierając jego szeregi w pył. I gdy tylko pył opadł na pobojowisku zostały ciała nieprzyjaciela i słychać było jedynie jęk i skowyt po poległych. Honor dla nich za dzielną postawę. Wynik 9:3 dla {HuSaRiI}
Włamanie Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wtorek, 18 Listopad 2008 17:11

 

W dniu wczorajszym nastąpiło włamanie na Nasz serwer przez co około 1 h nasza strona i forum były nie aktywne. Dzięki szybkiej reakcji „ służb porządkowych „ byliśmy bardzo szybko ponownie widoczni a straty zadane przez skrytego wroga były odwracalne. Niestety kosztem snu „ służb porządkowych „  Mamy bardzo nie miła informacje wróg zamaskował włamanie oto logi :

ftpd15169    77.91.229.154    Mon Nov 17 18:37 - 19:52  (01:14)

po głębokiej analizie i tu „ ze względu na dobro śledztwa „ nie podam kolejnych informacji wiemy iż było to wejście z Polski a nie jak sugeruje IP z CCCP J obecnie trwają dalsze prace operacyjne w celu wyjaśnienia i dojście do sprawcy.  Grupa dochodzeniowa rozpatruje dwa warianty jednym z nich jest zaniedbanie bezpieczeństwa i tu wina leżała by po naszej stronie drugie to celowe włamanie które miało odnieść  odpowiednio negatywny skutek.  

 
No images